Primátor Kubata zneužívá své postavení

11. srpna 2006 v 16:11 | Karel Nepraš |  Strana zelených
"Primátor města Jan Kubata považuje za nekorektní, že archeologické průzkumy na plochách budoucích privátních projektů jsou podle zákona povinni hradit soukromí investoři."
Citovaná věta uvádí článek na ústeckém městském webu http://www.usti-nl.cz/showdoc.do?docid=4888, ve kterém náš pan primátor celkem jasně odmítá, aby investor, který přijde do centra města s vizí nové a ještě lepší výstavby, platil za nákladné archeologické průzkumy. Možná trochu do pozadí se pak dostává, že velmi omezený rozpočet ministerstva kultury by prostě na podobné akce nestačil a že dědictví zachované pod povrchem městského osídlení může mít obrovskou kulturní a historickou hodnotu.
No vzhledem k tomu, které je pan Kubata strany členem bych mu ani tak nevyčítal osobní názor, kdyby jej ovšem prezentoval v řádné polemice na stránkách novin a ne na veřejném webu města. Takové politické zneužívání prostoru placeném všemi daňovými poplatníky, tedy i těmi, kteří pana Kubatu nevolili považuji za nepřijatelné. Smůla jen, že když se na podobné téma napíše tisková zpráva (ústecká SZ včera TZ k tomuto tématu vydala), nemívá valnou naději být otištěna. Inu tak to už v Ústí nad Labem chodí, ale nebylo by dobré se s tím smířit, takže v některém z dalších příspěvků bude pokračování.
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eqhevyv eqhevyv | E-mail | Web | 16. května 2009 v 22:14 | Reagovat

h8XmYp  <a href="http://xqcmvckourjz.com/">xqcmvckourjz</a>, [url=http://dongnsbrmkat.com/]dongnsbrmkat[/url], [link=http://vwbhrsuydeuj.com/]vwbhrsuydeuj[/link], http://zgennwkfbogs.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama